1 września 2020 roku uczniowie i nauczyciele wrócili do szkół po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.

W naszej szkole trochę inaczej niż zwykle rozpoczęliśmy ten rok szkolny. Najpierw odbyła się msza święta w naszym parafialnym kościele. Później w szkole odbyły się spotkania uczniów klas II – VIII z wychowawcami. Natomiast w sali gimnastycznej odbyło się tradycyjnie, ale skromniej i z zachowaniem reżimu sanitarnego, ślubowanie i pasowanie pierwszaków.
Do grona naszych uczniów dołączyli:
Przemysław Buhl, Wiktoria Cieślik, Stefan Czypek, Eryk Glensk, Liliana Guz, Nina Machura, Emilia Piecha, Jan Przybyła, Dorota Pudełko, Maja Sczekalla, Sonia Simon, Grzegorz Stach, Malwina Tomas, Amelia Więtzek, Łukasz Woźnica.
Życzymy wszystkim pierwszakom dużo radości ze zdobywania nowych umiejętności oraz wspaniałych wyników w nauce