Nasze przedszkole odwiedził trener z Akademii Piłkarskiej KANDA, którzy przeprowadził dla dzieci zajęcia pokazowe. Przedszkolaki miały okazję przekonać się, jak wyglądają treningi w szkółce piłkarskiej oraz spróbować swoich sił w różnych ćwiczeniach i zabawach z piłką.

Podczas zajęć nie zabrakło ruchu, uśmiechu i sportowych emocji. Dzieci z dużym zaangażowaniem wykonywały przygotowane zadania, a przy okazji świetnie się bawiły. Była to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu i poznania piłki nożnej od strony zabawy.

Dziękujemy panu Kamilowi z Akademii Piłkarskiej KANDA za ciekawe zajęcia i mnóstwo pozytywnej energii!